Lokalizacja

Opis lokalizacji

71-221 Szczecin ul. Wronia
Osiedle Różany Zakątek


Szczecin dzielnica Krzekowo to prawdziwa prywatna oaza spokoju położona w niedalekiej odległości od centrum miasta (ok. 6 km). Osiedle "Różany Zakątek" położone przy ulicy Wroniej wśród otaczającej zieleni w sąsiedztwie ogrodów działkowych, za którymi znajduje się popularne osiedle Bezrzecze. Domy na Osiedlu "Różany Zakątek" są korzystnym rozwiązaniem dla osób aktywnych zawodowo, którzy cenią sobie spokój w połączeniu z otaczającą naturą Szczecina.

Układ komunikacyjny osiedla z centrum miasta możliwy jest z głównych ulic: Modrej, Łukasińskiego i Żołnierskiej. Natomiast bardzo szybkie połączenie, dosłownie w kilka minut, prowadzi poprzez ulicę Taczaka i Szeroką. Dobrą komunikację do centrum Szczecina umożliwiają również autobusy miejskie oraz tramwaje, z których mogą korzystać mieszkańcy. Dzięki dobremu dojazdowi do pracy, szkół można cieszyć się życiem w spokojnym miejscu, nie rezygnując ze współczesnych wygód miasta.

Znakomita lokalizacja domów, to nie lada gratka z pewnością również dla rodziców, którym zależy na bliskim dostępie ich najmłodszych dzieci do placówek edukacyjnych. W pobliżu osiedla znajdują się m.in. szkoła i kilka przedszkoli. Jednocześnie na miejscu mieszkańcy Osiedla mają dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych, przychodni zdrowia, sklepów i kościoła.

Dodatkowe zdjęcia